Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Rzym - bilety

Witamy na stronie internetowej RzymBilety.pl! U nas możesz łatwo i bezpiecznie kupić bilety na różne atrakcje, wydarzenia i wycieczki po Rzymie.
Odwiedź Watykan, Bazylikę św. Piotra, Koloseum, Forum Romanum i ruiny starożytnego Rzymu! Podążaj przez Rzym na Segway'u lub dołącz do wycieczki autokarowej do Pompejów bądź do Florencji. Bilety na wszystkie te atrakcje są dostępne na RzymBilety.pl

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne kategorie

Inter Milan

Międzynarodowy zespół FC Internazionale Milano, powszechnie znany jako Inter, został założony w 1908 roku jako część mediolańskiego klubu krykieta i piłki nożnej (znanego dzisiaj jako AC Milan). Za inicjatywą jego stworzenia stała grupa Szwajcarów i Włochów, którym nie podobał się fakt, że przeważającą liczbę zawodników klubu stanowili Włosi.

Drużyna odnosiła wielkie sukcesy w latach 50. i 60. i zdobyła miano jednego z najlepszych zespołów we Włoszech. Moment największej świetności Interu i Juventusu przypadł w tym samym czasie. Ekscytujące pojedynki obu zespołów zaostrzyły rywalizację między ich kibicami. Gdy obie drużyny spotykały się na boisku, wiadomo, że przyszedł czas na „Derby d'Italia”. Przez długi czas to właśnie ten pojedynek decydował, która drużyna wygra ligę.

Gdy jedna z drużyn z Mediolanu wygrywa ligę, kibice świętują tytuł mistrzowski przed tutejszą katedrą. Na szczycie świątyni, zwanej we Włoszech Duomo di Milano, znajduje się figura Matki Boskiej, która patrzy w dół na nowych mistrzów. Dlatego mecz między Interem Mediolan i AC Milan nazywany jest „Derby della Madoninna”.

Kiedy Inter gra ważne mecze, atmosfera jest naprawdę niezapomniana. Niezależnie od tego, jak sobie radzi w lidze lub podczas spotkania, z zakola północnego („Curva Nord”) na stadionie Giuseppe Meazza płynie zawsze głośny śpiew i niezrównany doping.

Po kilku latach nieobecności, Interowi udało się zakwalifikować do Ligi Mistrzów. Do zespołu dołączyli nowi, utalentowani zawodnicy (Nainggolan, Martinez, Vrsaljko). Sezon 2018/19 z pewnością będzie interesujący dla kibiców Interu.

Działalność charytatywna