Ticmate
Bilety na wycieczki i atrakcje na całym świecie
Jesteśmy obecni w 130 krajach na 6 kontynentach

Informacje o RzymBilety.pl

RzymBilety.pl jest szwedzką firmą z siedzibą w Szwecji, Kopenhadze, Barcelonie i telefonicznym centrum obsługi klienta w Londynie. Misją www.RzymBilety.pl jest udzielanie informacji oraz dostarczanie biletów na atrakcje turystyczne, pokazy flamenco, zwiedzanie zabytków oraz aranżowanie posiłków w Rzymie bez zbędnych zawiłości. Dzięki naszym kontaktom zawsze oferujemy klientom konkurencyjne ceny, wliczając w to bilety, które w Rzymie już dawno zostały wyprzedane. Jako nasz klient otrzymasz gwarancję zakupu biletów w pewny i bezpieczny sposób. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by Twój pobyt w Rzymie w niczym nie odbiegał od Twoich marzeń.

Ideał biznesu, za którym stoi pasja i zainteresowanie.

Osoba stojąca za RzymBilety.pl, Marcus Moeschlin, charakteryzuje się prawdziwą pasją do piłki nożnej, musicali, koncertów, atrakcji turystycznych oraz różnego rodzaju rozrywek. Już jako 18-latek organizował wycieczki na rockowe koncerty na terenie Szwecji. Zawodowo zawsze był skoncentrowany na oferowaniu fantastycznych atrakcji i miedzynarodowych doświadczeń w konkurencyjnych cenach, i to już za czasów, kiedy był właścicielem Box Office w Szwecji. Marcus jest także jednym z garstki pionierów w branży rozrywkowej, gdyż w 1990 r przyczynił się do stworzenia Global Tickets, wyjątkowego portalu, na którym 22 kraje prezentowały swoje atrakcje turystyczne i sprzedawały pomiędzy sobą bilety drogą elektroniczną. Wówczas, w 1990 r. konkurencyjne firmy w dalszym ciągu używały jedynie faksów i telefonów w celu rezerwacji biletów. Dwa lata później, w 1992 r. za tą pionierską metodę sprzedaży Global Tickets otrzymał nagrodę „The Queen’s Award” za najlepsze rozwiązanie eksportowe.

W skrócie, za stroną internetową RzymBilety.pl stoi wiele lat doświadczeń, siedziby w Szwecji, Danii i telefoniczne centrum obsługi klienta w Londynie i Kopenhadze, co sprawia, że RzymBilety.pl jest lokalną firmę z globalną siecią kontaktów i ambicjami.

RzymBilety.pl należy do firmy Ticmate.

Główna firma Marcus’a Moeschlin Ticmate istnieje od 2006 r. i od początku działalności z każdym rokiem notuje coraz lepsze wyniki. Wizją Ticmate jest bycie liderem w Europie w dostarczaniu biletów na wszelkiego rodzaju międzynarodowe wydarzenia i wycieczki. Jako część wspomnianej strategii, Ticmate stworzył MusicaleLondyn.pl, stronę oferującą bilety na musicale. Obecnie MusicaleLondyn.pl istnieje w dziesięciu różnych językach w ponad dziesięciu krajach London-Musical-Ticket.com Przyszłością RzymBilety.pl jest obecność w ponad 15 językach i dotarcie do klientów w ponad 40 krajach. Na przełomie lat 2009/2010 Ticmate stworzył także stronę internetową z biletami na mecze piłkarskie w HiszpaniPilkaBarcelona.pl, PilkaMadryt.pl a także w Londynie: Pilkalondyn.pl W 2010 r. powstały kolejne niezwykle popularne serwisy internetowe stworzone przez Ticmate, LondonTickets.pl , ParyzBilety.pl, oraz NowyJorkBilety.pl, strony podobne do RzymBilety.pl, gdzie można kupić bilety na atrakcje, zwiedzanie i przewozy w Londynie, Nowym Jorku i Paryżu. Dyrektorami stron są VD Marcus MoeschlinOle Oftedal, i Jan Friedman. Zarówno Oftedal jak i Friedman posiadają wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu firmami i zajmowali podobne stanowiska w branży turystycznej, mediach i w handlu.