Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Watykan i Kaplica Sykstyńska: wycieczka z przewodnikiem w piątkowy wieczór

4.5 (4)
Od 365 PLN

Wybierz się na wyjątkową wycieczkę wieczorną po Rzymie. Udaj się z przewodnikiem do Muzeów Watykańskich oraz do Kaplicy Sykstyńskiej. Odwiedź różne galerie oraz słynne Stanze Watykańskie. Zwiedzając wieczorem, unikniesz tłumów oraz palącego słońca.

Ważne informacje

- Wybierz się do Muzeów Watykańskich po oficjalnym zamknięciu
- Omiń tłumy i zapomnij o palącym słońcu
- Podziwiaj wspaniały sufit Kaplicy Sykstyńskiej
- Odwiedź Stanze Watykańskie
- Wypożycz zestaw słuchawkowy, aby lepiej słyszeć przewodnika

Czego mogę się spodziewać?

Odwiedź Muzea Watykańskie po oficjalnym zamknięciu
Każdego roku są wieczory, kiedy Muzea Watykańskie pozostają otwarte po oficjalnych godzinach pracy. Jeśli uda Ci się zarezerwować bilet na wieczorne zwiedzanie tego wspaniałego zabytku, czeka Cię prawdziwa uczta dla oczu!

Jeśli kiedykolwiek byłeś w Muzeach Watykańskich w letni poranek, na pewno widziałeś długie kolejki zestresowanych ludzi, czekających na wstęp do przegrzanych pokojów tego budynku. Zwiedzanie wieczorem to idealne rozwiązanie, dzięki któremu zapomnisz o tych kłopotach i zobaczysz wszystkie tutejsze atrakcje.

W trakcie zwiedzania poznasz historię Muzeów Watykańskich i tutejszych dzieł sztuki. Twój kompetentny anglojęzyczny przewodnik zapozna Cię ze wszystkimi tajemnicami tego miejsca. Doceń misterny kunszt mistrzów tkactwa w Galerii Tkanin i oszałamiające malowane sufity w Galerii Kandelabrów. Zwiedź także Stanze Watykańskie z najwybitniejszymi dziełami Rafaela.

Na koniec wybierzesz się do największej atrakcji Muzeów Watykańskich - Kaplicy Sykstyńskiej. Niewiele osób ma szansę stanąć pod najważniejszym dziełem Michała Anioła o tej porze. Ciekawostka: na suficie kaplicy znajduje się dziewięć centralnych paneli, a pierwszy z nich przedstawia oddzielenie światła od ciemności!

Jak to działa?

Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elekktroniczny mailem. Wydrukuj go i przynieś ze sobą na wycieczkę.

Gdzie zaczyna się wycieczka?
Wycieczka rozpoczyna pod szerokimi schodami po drugiej stronie ulicy, przy której znajduje się wejście do Muzeów Watykańskich. Schody znajdują się pomiędzy Caffè Vaticano i hotelem Alimandi Vaticano, na rogu Viale Vaticano i Via Tunisi.

Bądź na miejscu 15 minut przed rozpoczęciem zwiedzania.

Gdzie kończy się wycieczka?
Wycieczka kończy się w Muzeach Watykańskich.

Jak długo trwa wycieczka?
Wycieczka trwa 2,5 godziny.

Czy obowiązuje dress code?
Wstęp do miejsc kultu religijnego wiąże się z koniecznością przestrzegania ścisłego dress code'u. Ramiona i kolana powinny być zakryte (dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn). City Wonders i Ticmate nie biorą odpowiedzialności za odmowę wstępu spowodowaną złamaniem tych reguł.

Czy są dostępne bilety dla dzieci?
Tak, oferujemy bilety dla dzieci w wieku 6-18 lat. Dzieci poniżej 6. roku życia zwiedzają bezpłatnie w towarzystwie płacącego dorosłego.

Ważne informacje

- W niektórych miejscach mogą zostać zastosowane dodatkowe środki bezpieczeństwa, co może spowodować opóźnienia. Mogą zostać też wprowadzone ograniczenia dotyczące dozwolonych wymiarów wnoszonych toreb i plecaków. Aby uniknąć problemów lub ewentualnej odmowy wstępu, odradzamy przynoszenie ze sobą dużego bagażu (dozwolone są jedynie małe torby). Zabronione jest posiadanie przy sobie dużego bagażu, statywów i parasoli.
- Możesz skorzystać z bezpłatnej przechowalni. Będziesz jednak musiał wcześniej zakończyć wycieczkę, aby móc odebrać je przy wejściu.

Zarezerwuj

nie, 14 lip 2024

Bilety podlegające zwrotowi Bilety podlegające zwrotowi
Bilety podlegają zwrotowi z 48-godzinnym wyprzedzeniem. W niektórych przypadkach może zostać naliczona opłata za anulowanie rezerwacji w wysokości 20%.

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Przewodnik na żywo

Czas trwania: 2 godziny 30 minuty

Co jest zawarte w cenie?

- Wizyta w Muzeach Watykańskich po oficjalnych godzinach otwarcia
- Zestaw słuchawkowy

Godziny odjazdów

Wskazówki

Watykan i Kaplica Sykstyńska: wycieczka z przewodnikiem w piątkowy wieczór

Adres
Miejsce zbiórki znajduje się na rogu Viale Vaticano i Via Tunisi 00192 Rzym RM Włochy

×

Pomoc w języku angielskim

22 397 91 68 22 397 91 68

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.