Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Rzym - bilety

Witamy na stronie internetowej RzymBilety.pl! U nas możesz łatwo i bezpiecznie kupić bilety na różne atrakcje, wydarzenia i wycieczki po Rzymie.
Odwiedź Watykan, Bazylikę św. Piotra, Koloseum, Forum Romanum i ruiny starożytnego Rzymu! Podążaj przez Rzym na Segway'u lub dołącz do wycieczki autokarowej do Pompejów bądź do Florencji. Bilety na wszystkie te atrakcje są dostępne na RzymBilety.pl

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Watykan i Bazylika św. Piotra: wstęp bez kolejki i wycieczka z przewodnikiem

4.3 (12)
Od PLN 218

Pragniesz przeżyć wzniosłe chwile w Watykanie? Podczas 3-godzinnej wycieczki z przewodnikiem odkryjesz sekrety tego wyjątkowego miejsca. Omiń kolejki i odwiedź Muzeum Pio Clementino, Galerię Kandelabrów, Galerię Arrasów, Galerię Map, Stanze Watykańskie oraz Kaplicę Sykstyńską i Bazylikę Świętego Piotra.

Ważne informacje

- Omiń długie kolejki do największych atrakcji Rzymu
- Odkrywaj z przewodnikiem najciekawsze miejsca w Watykanie
- Zobacz dwa najsłynniejsze arcydzieła świata
- Zwiedź duchowe centrum Watykanu
- Zobacz renesansowe arcydzieła w Bazylice św. Piotra

Czego mogę się spodziewać?

Zobacz Muzea Watykańskie i Bazylikę św. Piotra
Muzea Watykańskie są punktem obowiązkowym podczas wizyty w Rzymie, nie tylko ze względu na bogate zbiory sztuki i zbierane przez lata przez papieży eksponaty archeologiczne i etno-antropologiczne. Muzea są również miejscem, w którym znajdują się jedne z najbardziej bogato zdobionych sal i galerii w kraju!

Zobacz jedne z najlepszych klasycznych posągów Muzeów Watykańskich w Muzeum Pio Clementino. Podziwiaj ogromne marmurowe świeczniki w Galerii Kandelabrów. Spaceruj przez korytarze pełne niesamowitych i skomplikowanych gobelinów w Galerii Arrasów oraz zobacz ponad 40 XVI-wiecznych map topograficznych map Włoch w Galerii Map.

Udaj się do czterech Stanz Watykańskich, słynących ze wspaniałych fresków. Następnie skieruj się do Kaplicy Sykstyńskiej, w której zobaczysz znane na całym świecie freski sufitowe Michała Anioła oraz fresk „Giudizio Universale” („Sąd Ostateczny”).

Udaj się do Bazyliki św. Piotra, będącej największym na świecie budynkiem kościoła, i podziwiaj duchowe centrum Watykanu. 

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji Twój bilet elektroniczny zostanie wysłany bezpośrednio na Twój adres e-mail. Bilety na smartfonach są akceptowane.

Jak to działa?
Pokaż swój bilet na smartfonie pracownikom ochrony, stojącym przy wejściu. Następnie przejdź kontrolę bezpieczeństwa i zeskanuj swój bilet w kasie CASSA ONLINE E GRUPPI. Tutaj otrzymasz informacje od pracowników, w którym miejscu w Muzeach Watykańskich znajduje się miejsce spotkania z przewodnikiem.

Jak długo trwa zwiedzanie?
Zwiedzanie trwa 3 godziny.

Czy obowiązuje dress-code?
Kolana i ramiona muszą być zakryte w Watykanie i w Bazylice św. Piotra.

Uwaga!

- Wizyty w Bazylice św. Piotra nie mogą się odbywać w trakcie liturgii Ojca Świętego lub innych ważnych wydarzeń Stolicy Apostolskiej lub Państwa Watykańskiego. Jeśli wstęp do bazyliki nie będzie możliwy,  zwiedzanie z przewodnikiem odbywać się będzie tylko w Muzeach Watykańskich (przez około 3 godziny). W takim przypadku kwota za zakupiony bilet nie będzie podlegać zwrotowi.

Kategorie biletów

Dla dorosłych (19+)
Dla dzieci (6-18)
Dla dzieci (0-5): bezpłatne

Godziny otwarcia

Wybierz najdogodniejszy dla siebie przedział czasowy.

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Oszczędzaj czas - omiń kolejkę

Przewodnik

Czas trwania: 3 godz.

Co jest wliczone w cenę?

- Wstęp do Muzeów Watykańskich
- Wstęp do bazyliki św. Piotra
- 3-godzinna wycieczka z przewodnikiem

Godziny otwarcia

Wskazówki

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.