Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Ponad 3,5 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Bazylika św. Piotra, kopuła i katakumby

Od 213 PLN

Czy wiesz, że zgodnie z rzymskim prawem żaden budynek w Rzymie nie może być wyższy niż szczyt kopuły Bazyliki św. Piotra? Teraz masz okazję zobaczyć te wszystkie miejsca na własne oczy. Odwiedź kopułę Michała Anioła i udaj się na wycieczkę z przewodnikiem po Bazylice św. Piotra. W trakcie zwiedzania poznasz fakty na temat historii oraz tutejszych dzieł sztuki.

Ważne informacje

- Zobacz Rzym z najlepszego punktu widokowego w mieście
- Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po Bazylice św. Piotra
- Zobacz krypty papieskie
- Posłuchaj opowieści przewodnika, będącego historykiem sztuki

Czego mogę się spodziewać?

Przygotuj się na solidną dawkę kultury. Podczas tej wycieczki poznasz interesujące fakty dotyczące historii i sztuki oraz zachwycisz się spektakularnym widokiem na całe centrum Rzymu. Podziwiaj to wspaniałe miasto z kopuły świątyni oraz zobacz cały Watykan, jego ogrody i nie tylko.

Spotkaj się z przewodnikiem na placu św. Piotra. Przejdź przez marmurową nawierzchnię w kierunku schodów do kopuły Michała Anioła. Znajduje się tu 551 schodów, ale na szczęście dostępna jest winda, dzięki czemu będziesz mieć do pokonania „jedynie” 171 stopni. Możesz zrobić sobie tyle przerw, ile potrzebujesz. Po dotarciu na górę ujrzysz widok, który zapiera dech w piersiach. Zrób tyle zdjęć, ile się da!

Skoro wszedłeś na schody, to musisz też z nich zejść. Nie martw się jednak – tym razem będzie Ci o wiele łatwiej. Gdy już będziesz na dole, udasz się do Bazyliki św. Piotra, gdzie dowiesz się więcej na temat historii świątyni i znajdujących się tu dzieł sztuki. Odwiedzisz również rzadko odwiedzane krypty papieskie i katakumby.

Co należy zrobić?

Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny na maila. Wydrukuj go i zabierz ze sobą na wycieczkę.

Gdzie znajduje się miejsce zbiórki?
Miejsce zbiórki znajduje się na placu św. Piotra.

Uwaga!

Nie ma możliwości wstępu do Bazyliki św. Piotra podczas liturgii Ojca Świętego, innych wydarzeń obchodzonych w Stolicy Apostolskiej i w Państwie Watykańskim, a także w środy. Jeżeli wizyta w bazylice nie będzie możliwa, wycieczka obejmie tylko Muzea Watykańskie (czas trwania: ok. 3 godz.). W takim przypadku zakupiony bilet nie podlega zwrotowi.

Osoby, które nie są w stanie wejść się na szczyt kopuły, mogą pozostać na tarasie (czyli tam, gdzie zatrzymuje się winda). Wszyscy ci, którzy chcą wejść do góry, mogą to zrobić.

Kategorie biletów

Dla dorosłych (18+)
Dla dzieci (6-17)
Dla niemowląt i małych dzieci (0-5): Bez opłat

Co nie jest wliczone w cenę?

Napiwki (opcjonalnie)
Odbiór z hotelu i transport powrotny
Jedzenie i napoje

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Przewodnik

Czas trwania: 1 godz. 30 min.

Godziny odjazdów

Wskazówki

Adres
Largo del Colonnato 1 00193 Rzym Włochy

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.