Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Bazylika św. Piotra, kopuła i katakumby

4.5 (2)
Od 225 PLN

Czy wiesz, że zgodnie z rzymskim prawem żaden budynek w Rzymie nie może być wyższy niż szczyt kopuły Bazyliki św. Piotra? Teraz rozumiesz zapewne, dlaczego nie ma chyba lepszego miejsca do podziwiania widoków na włoską stolicę. Odwiedź wspomnianą kopułę autorstwa Michała Anioła, a następnie udaj się na wycieczkę z przewodnikiem po Bazylice św. Piotra. W trakcie zwiedzania poznasz fakty na temat historii oraz tutejszych dzieł sztuki.

Ważne informacje

- Zobacz Rzym z najlepszego punktu widokowego w mieście
- Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po Bazylice św. Piotra
- Skorzystaj z rzadkiej okazji podziwiania krypt papieskich

Czego mogę się spodziewać?

Przygotuj się na dzień pełen niezapomnianych wrażeń. W trakcie wycieczki zapoznasz się z historią i sztuką Rzymu oraz będziesz mieć możliwość zobaczenia Rzymu z kopuły bazyliki św. Piotra, stanowiącej najlepszy punkt widokowy w mieście!

Spotkaj się z przewodnikiem na placu św. Piotra. Przejdź przez marmurową nawierzchnię w kierunku schodów do kopuły Michała Anioła. Znajduje się tu 551 schodów, ale na szczęście dostępna jest winda, dzięki czemu będziesz mieć do pokonania znacznie mniej stopni. Możesz zrobić sobie tyle przerw, ile potrzebujesz. Po dotarciu na górę ujrzysz widok, który zapiera dech w piersiach. Zrób tyle zdjęć, ile się da!

Po zejściu na dół udasz się do Bazyliki św. Piotra, gdzie dowiesz się więcej na temat historii świątyni i znajdujących się tu dzieł sztuki. Odwiedzisz również rzadko odwiedzane krypty papieskie i katakumby.

Jak to działa?

Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny na maila. Wydrukuj go i zabierz ze sobą na wycieczkę.

Gdzie znajduje się miejsce zbiórki?
Miejsce zbiórki znajduje się na placu św. Piotra.

Ważne informacje

Nie ma możliwości wstępu do Bazyliki św. Piotra podczas liturgii Ojca Świętego, innych wydarzeń obchodzonych w Stolicy Apostolskiej i w Państwie Watykańskim, a także w środy. Jeżeli wizyta w bazylice nie będzie możliwa, wycieczka obejmie tylko Muzea Watykańskie (czas trwania: ok. 3 godz.). W takim przypadku zakupiony bilet nie podlega zwrotowi.

Osoby, które nie są w stanie wejść się na szczyt kopuły, mogą pozostać na tarasie (czyli tam, gdzie zatrzymuje się winda). Wszyscy ci, którzy chcą wejść do góry, mogą to zrobić.

Kategorie biletów

Dla dorosłych (18+)
Dla dzieci (6-17)
Dla niemowląt i małych dzieci (0-5): Bez opłat

Co nie jest zawarte w cenie?

Napiwki (opcjonalnie)
Odbiór z hotelu i transport powrotny
Jedzenie i napoje

Zarezerwuj

nie, 23 cze 2024

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane bilety elektroniczne

Przewodnik na żywo

Czas trwania: 1 godziny 30 minuty

COVID-19 Status:
Upon arrival at the meeting address, all members of your party over the age of 12 or older must present a “Health Pass” and a valid ID, proving that you are either:
- Fully vaccinated (with an EMA-approved vaccine - first and second dose), and the second dose administered at least 14 days before your visit
- You have been tested (PCR or antigen) with a negative result within the last 48 hours.
- Or that you have recovered from COVID-19, attested by a PCR or antigen test result, at least 15 days and no more than 6 months old

Godziny odjazdów

Wskazówki

Bazylika św. Piotra, kopuła i katakumby

Adres
Largo del Colonnato 1 00193 Rzym Włochy

×

Pomoc w języku angielskim

22 397 91 68 22 397 91 68

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.